O nas

o-nas

Firma MASTER z Warszawy to doświadczony partner, dzięki któremu zrealizujesz najśmielsze przedsięwzięcie! Ułatwiamy prowadzenie prac architektonicznych na terenie całego kraju. Oferujemy wynajem żurawi wieżowych, urządzeń nowoczesnych i znakomicie sprawdzających się podczas stawiania obiektów różnego typu. Nasza kompleksowa propozycja dedykowana jest także firmom specjalizującym się w budownictwie inżynieryjnym.

Zapewniamy wynajem sprawdzonych dźwigów budowlanych. Dbamy o fachowy montaż żurawi wieżowych oraz ich demontaż. Prowadzimy także specjalistyczny serwis i obsługę operatorską maszyn.

Do naszych ogromnych atutów należy bogato wyposażony park maszynowy, w którym znajdują się nowoczesne dźwigi budowlane firm JASO oraz LIEBHERR, znane ze znakomitych rozwiązań. Aby zadbać o jak najwyższą jakość świadczonych usług montażu, demontażu i prac serwisowych, stale rozbudowujemy nasz park maszynowy o coraz nowsze urządzenia, zwiększając tym samym nasz potencjał technologiczny.

Wiemy, czego oczekują nasi klienci, stąd też potrafimy sprostać ich wymaganiom. Ponadto każdy współpracujący z nami operator jest specjalistą, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie obsługi, montażu i serwisu dźwigów.

Elastyczne warunki współpracy, nowoczesne żurawie wieżowe na wynajem w szerokiej ofercie modeli, a także doświadczenie naszej kadry sprawią, że jako nasz klient będziesz w pełni zadowolony z naszych usług.

Interesuje Cię najem, montaż lub serwis żurawi budowlanych?
A może poszukujesz pracy jako operator dźwigów wieżowych?
Skontaktuj się z nami!

Nieustannie poszerzamy nasz park maszynowy o nowoczesne dźwigi budowlane, gwarantujące najwyższą jakość realizowanych usług.

 

Jesteśmy przekonani, że elastyczne warunki współpracy i nasze żurawie wieżowe sprostają Państwa oczekiwaniom.

 

Chcesz pracować jako operator żurawi?
– Zapraszamy do kontaktu.

 

Zobacz galerię